Cztery książkowe propozycje na wolny wieczór

Nie ważne, czy mamy wolny wieczór, bo akurat nie pracujemy, czy ma na to wpływ obecna sytuacja. Zawsze warto sięgnąć po książkę, która sprawi, że miło upłynie nam czas. Poza tym, czytanie samo w sobie jest odprężające i potrafi bardzo zrelaksować.

Czytanie książek wcale nie wyszło z mody. Wiele osób co prawda woli filmy, ale książki cały czas mają wielką rzeszę fanów. Możemy sięgnąć po tradycyjną, papierową wersję książki lub kupić czytnik  e- booków. Wiele stron posiada specjalne abonamenty dla czytelników, którzy wolą czytać na czytnikach. Warto więc zastanowić się która forma będzie dla nas wygodniejsza. Jednak najważniejszą kwestią jest nie wybór sposobu czytania, a znalezienie odpowiedniej lektury! Oto cztery propozycje,z których każdy wybierze coś dla siebie.

TY

Książka Ty (Karoline Kepnes) to psychologiczny thiller, którego bohaterem jest psychopata, szaleńczo zakochany w nowopoznanej dziewczynie. W książce znajdziemy wszystko to, co fani thrillerów cenią sobie najbardziej – ciekawą historię, znakomite portrety psychologiczne i zaskakujące doświadczenie. Na podstawie książki powstał równie wciągający serial.

ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI

Wszystkie kryminały psychologiczne, które wyszły spod pióra B.A. Paris to książki, które tygodniami znajdywały się na szczycie listy bestsellerów. W tym przypadku na pierwszy rzut oka wydaje się, że mamy do czynienia z historią idealnej rodziny. On piękny, ona piękna, przepiękny dom i piękni znajomi. Nikt nie wie, że za zamkniętymi drzwiami nie wszystko wygląda tak, jak wszystkim się wydaje…

SZEPTUCHA

Miszczuk stworzyła historię, która podoba się większościom kobiet, bez względu na wiek czy książkowe upodobania. Akcja dzieje się w alternatywnym świecie, w którym rządzą słowiańscy bogowie, a kobiety zamiast na lekarki, szkolą się na szeptuchy. Główną bohaterką jest Gosia, która nie do końca wierzy w słowiańskich bogów i przez życie kroczy bardziej drogą nauki, niż ludowych wierzeń. Najbliższe wakacje sprawią jednak, że zmieni zdanie.

ŻMIJOWISKO

Chmielarz to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy. Specjalizuje się w kryminałach, które na długo zapadają w pamięć. W Żmijowisku znika młoda dziewczyna i nikt nie wie co się z nią stało. Po roku zrozpaczony ojciec powraca do Żmijowiska, żeby rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia swojej ukochanej córki. Wydaje się, że każdy skrywa tutaj jakiś sekret, tylko który dotyczy zniknięcia Ady?

Dodaj komentarz