Części zamienne Pozycjonowanie stron www Wrocław Prace plastyczne z rolki Idealna kandydatka na żonę - czego szukają faceci?

Idealna kandydatka na żonę – czego szukają faceci?

4.9
(150)

Idealna kandydatka na żonę to kobieta, która będzie jednym z filarów dźwigających ciężar małżeństwa. Związki w których cały ciężar starań spoczywa na barkach faceta nie są trwałe i po jakimś czasie się rozpadają. Aby związek był udany to obie strony powinny przykładać jak najwięcej starań do jego rozwoju. Dlatego też mężczyźni na żony szukają kobiet zaradnych oraz takich, które nie będą liczyć tylko na faceta. Mitem jest, że faceci muszą mieć za wszelka ceną bardzo atrakcyjną kobietę i jest to priorytet. Nikt nie chce być z kimś kto cały czas tylko narzeka, że chce wygodniejszego i lepszego życia, a nie robi nic aby tak się stało. To co podoba się dzisiaj facetom w kobietach zostało szczegółowo opisane w poradzie http://www.twoj-partner.eu/jakich-kobiet-szukaja-mezczyzni/ , która uświadamia, że sam wygląd to dzisiaj za mało. Każdy facet chce aby jego kobieta była kimś więcej niż tylko ozdobą związku. Kobiety, które wymagają tylko od facetów, a nigdy od siebie mogą zapomnieć, że zostaną żoną porządnego i zaradnego faceta. Bycie z kimś wiąże się z dobrymi i złymi chwilami. Czasami pojawiają się problemy i małżeństwo wystawione jest na próbę. Idealną kandydatką na żonę jest kobieta, która w złych chwilach potrafi wspomóc partnera.

Jak oceniasz nasz artykuł?

4.9 / 5. 150

Leave a Comment

wypożyczenie kanadyjki Pomiary elektryczne Warszawa Rzeczoznawca majątkowy Wrocław projektowanie ogrodów fotografia ślubna lublin Sukienka wideofilmowanie księgowa Grodzisk Mazowiecki banery Chmiel granulat Kinderbetten Lage bedden voor kinderen