Części zamienne Pozycjonowanie stron www Wrocław Prace plastyczne z rolki Kto pożycza pieniądze w parabankach? | Pierwsza strona

Kto pożycza pieniądze w parabankach?

4.7
(190)

Prywatne firmy pożyczkowe posiadają w swojej ofercie szybkie pożyczki gotówkowe na dowolny cel, bez sprawdzania rejestrów dłużników. Wymagane jest tylko zaświadczenie o dochodach lub poręczenie majątkowe. Dlatego też pożyczki gotówkowe są przyznawane na nieznacznie wyższy procent niż w banku z racji wysokiego ryzyka, jakie podejmuje firma. Jeśli chodzi o grupę docelową parabanków, to trudno jest ją określić z kilku powodów. Pierwszym z nich jest fakt, iż pożyczki zaciągane są przez osoby w różnym wieku. Po drugie klientami takich firm nie są tylko osoby zadłużone, ale i takie, które nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych. Po trzecie w tego typu firmach zaciągane są pożyczki na kilka dnie, ale również na kilka miesięcy. Dlatego grupę docelową firm pożyczkowych można określić słowami – ludzie potrzebujący szybkiej gotówki na jasnych zasadach.

Dzięki firmom pożyczkowym wiele osób o niskich zarobkach czy posiadających umowy o pracę na czas określony mogły zaciągnąć pożyczkę np.: na zakup pralki. Banki mają dość restrykcyjne warunki i w dzisiejszych czasach mało komu udaje się je spełnić. W parabankach pożyczki gotówkowe zaciągane są przez przeciętnych obywateli posiadających np.: umowę o pracę na okres kilku miesięcy czy świadczenie rentowe/emerytalne, ale także przez osoby prowadzące działalność gospodarczą. Pożyczki w takich miejscach udzielane są również osobom pracującym za graniom, które nie posiadają klasycznych umów o pracę, ale co miesiąc osiągają dochody pozwalające im na spłatę zaciągniętego zobowiązania.

Tak naprawdę nie ważne, jaką posiada się umowę o pracę, ponieważ można ją stracić z dnia na dzień i nie ważne czy jest ona na czas określony czy na rok. Prywatne firmy pożyczkowe bardzo dobrze to rozumieją i nie robią żadnych problemów. Niestety banki zawężają swoją grupę docelową i udzielają kredyty tylko osobom posiadające umowy o pracę z długim lub bezterminowym okresem zatrudnienia. Osoba taka nie może posiadać zaległości kredytowej w innych bankach oraz najlepiej, aby założyła u nich konto bankowe i przelewał na nie wynagrodzenie. Parabanki nie zamykają się na nikogo i starają się udzielić pożyczki w miarę możliwości klienta.

Wielu klientów firm pożyczkowych jest zadowolonych, a grupa tych, którzy nie czują się zadowoleni, a wręcz oszukani jest niewielka. Szybkie pożyczki chwilówki są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują pożyczyć niewielką kwotę pieniędzy na krótki czasu. Dzięki parabankom rynek pożyczkowy w Polsce zaczyna normalnieć. Zamykanie runku pożyczkowego na osoby, które nie mają odpowiedniej umowy o pracę, jest próbą wykluczenia społecznego. W XXI wieku brak dostępności do pożyczek/kredytów jest hamowaniem rozwoju gospodarczego. Dla prywatnych firm pożyczkowych każdy klient jest ważny. Firmy takie nie mają określonej grupy docelowej, ponieważ udzielają pożyczek wszystkim chętnym, którzy spełnią minimum wymaganych formalności.

Jak oceniasz nasz artykuł?

4.7 / 5. 190

Leave a Comment

wypożyczenie kanadyjki Pomiary elektryczne Warszawa Rzeczoznawca majątkowy Wrocław projektowanie ogrodów fotografia ślubna lublin Sukienka wideofilmowanie księgowa Grodzisk Mazowiecki banery Chmiel granulat Kinderbetten Lage bedden voor kinderen