Strony znajomych

Strony znajomych. Od momentu kiedy rozpoczęłam blogowanie minął już dobry rok. W niedługim czasie postaram się napisać drobne podsumowanie: co Heart-Fashion zmienił w moim życiu (a wbrew pozorom trochę tego jest :)) i co bym zmieniła gdybym miała zacząć raz jeszcze. Z już zdobytą wiedzą oczywiście. Dziś jednak odrobinę inaczej. Mianowicie zamieszczę linksy do stron znajomych i całkiem obcych z którymi nigdy się nie spotkałam, miałam jednak okazję korespondować. Linksy będą nie do innych blogów – o nich za tydzień 🙂 – ale do stron firmowych.
I już wyjaśniam dlaczego. Firmy te w większy lub mniejszy sposób pomogły mi w ciągu tych 365 dni. Pośrednio lub bezpośrednio. Do każdej strony dodałam krótki opis sytuacji. Mam nadzieję że takie drobne podziękowanie spowoduje że będziecie z ich usług, Drodzy Czytelnicy, korzystać kiedy tylko nadarzy się okazja.
Do dzieła:
Marketing czyli firma Biznesport. Uratowali mnie w obsłudze marketingu. Ok, znam pracownika i zrobił to prywatnie, za darmo. Gdyby jednak nie miał pracy, pewnie by się tego wcześniej nie nauczył i nie mógłby służyć pomocą (-;
Szczecin klimatyzacja – po prostu. Pisałam o nich w momencie kiedy podczas pobytu w wynajętym mieszkaniu w ciągu zaledwie kilku godzin wymienili baaaardzo głośną i bardzo źle działającą skrzynkę z klimatyzacją.
Prawnik Szczecin Wspominałam Wam o sytuacji kiedy przyjechałam do Ani. Jakiś kretyn “strzelił” w nasz zupełnie nowy samochód i twierdził że to nasza wina. Pan Tomasz dał radę i co prawda trzeba było jeździć po sądach ale prawo stanęło po naszej stronie.
Terapia Szczecin czyli pomoc dla tych którzy najbardziej jej potrzebują. Lekarz dla duszy. Wspominam z grzeczności. P. Robert wie o co chodzi.
Tanie wycieczki i ku zaskoczeniu niektórych nie jest to links to biura podróży tylko do strony gdzie można za darmo znaleźć inne osoby które wraz z nami pojadą we wcześniej wybrany region świata. Plusik+ za pomysł.
Parking lotnisko Dobry i tani. I pomógł Ani. Taki wierszyk – chodzi tutaj o Anię z kmiecikowka.pl – stronę również polecam, o niej jednak napiszę (jak obiecałam) dopiero za tydzień.

Dodaj komentarz